Klub Notion Polska #6

Oficjalny launch Notion Polska, polskiej społeczności Notion i nowy szablon.

Cześć, entuzjaści Notion!

Witam w kolejnej edycji newslettera, w którym dzielę się najnowszymi wiadomościami oraz wskazówkami i zasobami, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości Notion.

Polska społeczność Notion

Z wielkim entuzjazmem chciałbym zaprosić Was na oficjalny launch Notion Polska, czyli polskiej społeczności entuzjastów i pasjonatów Notion.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 29 czerwca o godzinie 17:00 w Warszawie na kampusie Google. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - wstęp oraz poczęstunek na miejscu jest za darmo!

Notion Polska

Notion Polska to odpowiedź na wciąż rosnący rynek Notion w naszym kraju, a także brak skupionej wokół tego narzędzia prężnie działającej i żywej społeczności.

Wraz z polskim ambasadorem Notion, Aleksem Antoszkiem, oraz Kubą Skupieniem stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy entuzjasta i pasjonat Notion może nie tylko porozmawiać i poradzić się bardziej doświadczonych kolegów lub koleżanek, ale także znaleźć pomocne zasoby, dzięki którym korzystanie z Notion będzie jeszcze łatwiejsze.

Więcej na temat tego, jak nasza społeczność będzie działać opowiemy na miejscu oraz w informacji prasowej, którą roześlemy mailowo po wydarzeniu.

Notion Projects

Ostatnio zaprezentowane zostało Notion Projects, czyli narzędzie wspierające pełny workflow w zarządzaniu projektami. Teraz zespoły mogą planować, zarządzać i realizować każdą część projektu w jednym miejscu.

Ekosystem partnerów Notion w zakresie zarządzania projektami.

Jak twierdzi Notion, przyszłość zarządzania projektami jest połączona. Notion Projects pozwala łączyć narzędzia, dane i informacje w jednym miejscu, umożliwiając zespołom budowanie jednego źródła informacji o projekcie bez względu na to, z jakich narzędzi korzystają partnerzy wielofunkcyjni - tworząc płynny workflow w zespole.

Nowy szablon: Lista zakupów

Za pomocą tego szablonu można łatwo zaplanować posiłki na cały tydzień, spisywać i przeglądać swoje ulubione przepisy, a nawet śledzić listę zakupów - wszystko w jednym miejscu.

Szablon listy zakupów w Notion

Szablon został zaprojektowany po to, aby pomóc zaplanować posiłki, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu na inne aktywności. Możesz również dodać notatki do swoich przepisów, takie jak porady kulinarne lub wariacje na temat oryginalnego przepisu.

Dziękuję za dołączenie do biuletynu!

Klub Notion Polska posiada już ponad 100 obserwujących fanów Notion! Jestem podekscytowany, że mogę podzielić się moimi wskazówkami i poradami, abyście mogli czerpać z Notion jak najwięcej.

Jeśli masz jakieś prośby o kolejne poradniki lub szablony, zostaw je w komentarzach poniżej, a ja zrobię co w mojej mocy, aby pomóc!

Jeśli podobał Ci się ten numer newslettera, daj mi znać klikając like pod tym postem.